×
Hakkımızda

Pakform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. “Gıda Sektörüne” yönelik, kalıp içi etiketleme yöntemi ile, enjeksiyon ambalajlar üretme ve alanında en iyisi olmayı amaçlayarak 2007 yılında kuruldu.

Son yıllarda uzmanlaşma, müşteri odaklı çalışma, toplam kalite yönetimi yanında, rekabet etme ve rekabetin gelişime katkılarını görmekteyiz.

Globalleşen dünyamızda, verimli, çevreci, rekabetçi olmak, hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Bunları sağlamak ise yeni teknolojileri uygulama ve takip etmenin yanında, alanında uzmanlaşmayı gerekli kılmaktadır. Bir adım önde olmayı hedeflemek, önem kazanan bu konuların gereğidir.

Markalaşma, verimli olma, en iyisini üretme, toplam kalite yönetimini benimseme ve başarının ufak detaylarda gizli olduğunu bilerek çalışmaktayız.

Gıda sektörüne yönelik üretim yaptığının bilinci ile hammadde, yardımcı madde, üretim, son üründe belirlenen kriterlere uygunluğun sağlanması için, gerekli kontrol çalışmaları bilinçli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz ürün geliştirme, işbirliklerine ve proje çalışmalarına önem vermektedir. Ambalaj çoğu zaman, taşıdığı ürünün kişiliğini vermektedir. Fikir aşamasından başlayarak, ürünün raflarda yer almasına dek, çalışmaların gizlilik prensibi ile yapılmasını önemsemekteyiz.

İşimizi sevmemiz, çözüm üreten yaklaşımımız, deneyimli kadrosu ile şirketimiz alanında öncü kuruluşlardan biri olmaya adaydır.

Değerlerimiz;

-Güvenilir olabilmek
-Karşılıklı saygı-sevgi
-Etik davranış ve ekip ruhu
-Müşteri memnuniyeti ve çözüm ortağı olmak
-Çalışmalarımızda her dağim en iyisini hedefleme
-Disiplinli Çalışma

Misyonumuz;

Etik ilkelerimizden, saygı ve kalite anlayışımızdan asla ödün vermeden çalışmak. Bilimsel, teknolojik gelişmeleri takip eden, müşterilerin ve pazarın her gün artan taleplerini karşılayan, kolay ulaşılabilen olmak. Müşteri ve çalışan odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü kuruluşlardan biri olmak. Ülkemiz ve bölge ülkeleri arasında marka olmak.

Vizyonumuz;

Güvenilir olmak, kaliteli ürünler sunmak, işbirlikleri geliştirmek ve sektörde lider olmak.

Kalite Politikamız;

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla daha iyisi için, düzenleyici-önleyici faaliyetlerimizle kalite markası olabilmek. Eğitime, gelişime destek ile en iyi hizmeti sunmak. Toplam kalite standartlarını iyileştirmek için durmadan çalışmak.

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Politikamız;

-Çalışanlarımıza verdiğimiz kıymeti pratikte uygulamak
-Tehlike ve risklerin sistemli olarak gözden geçirilmesi
-Belirlenen risklerin minimize edilmesi
-Çalışanlarımızın güvenli çalışma ortamı sağlanması
-Ulusal ve uluslararası standartlara göre çalışan sağlığı ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesi

Çevre Politikamız;

-Çevre ve doğaya saygılı
-Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek için geri dönüşüm kurallarını önemseyip uygulayan olmak.

Sanatsal ve Sosyal Sorumluluklarımız;

-Çalışanlarımızın hobi, amatör-profesyonelce üretebildikleri değerleri önemseyip, teşvik etmek
-Çalışanlarımızın ve ailelerinin bu ilgilerinin gerçeğe dönüşmesinde katkı sağlamak
-Engelli vatandaşlarımıza karşı kendini sorumlu hissetmek
-Sosyal yardımlaşma projelerinde var olmak isteyen şirket.

#