×
Basında Biz
#

Kosgeb.gov.tr

Bolulu Pakform firması, yerli makina desteğini KOSGEB'den aldı elektrik giderlerini %40 düşürdü.

  KOSGEB’in Yerli ve Yeni Makine Alımlarına Yönelik Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği ile makine parkurunu yenileyen işletme, elektrik giderleinde % 40 oranında bir tasarruf sağladı.

  KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Bolu’da kalıp içi etiketleme teknolojisi ile hijyen ambalaj üreten işletmeyi ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

  Başkan Recep Biçer, gitmiş olduğu bütün illerde KOSGEB’den faydalanan işletmeleri de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

  Bolu’daki yapmış olduğu ziyaretler esnasında da KOSGEB destekli işletmeleri ziyaret eden Başkan Recep Biçer, KOSGEB’in desteklediği işletmeleri yerinde görerek, işletmelerin KOSGEB’den en etkin bir biçimde nasıl faydalanabileceklerine yönelik önerilerde bulunuyor.

  Tarih: 06 Mart 2017

  Kaynak: http://www.kosgeb.gov.tr

  #
  #


  Bolu Gündem Gazetesi

  KOSGEB Genel Başkanı Recep Biçer, BOLU MÜSİAD’ın daveti ve programı kapsamında bir dizi temaslarda bulunmak için Bolu’ya geldi.

  Kaynak: http://www.bolugundem.com


  AİBÜ Seminer

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen programda Genel Müdürümüz Sayın Emin GÖLCÜK “Verimlilik, Uzmanlaşma ve İnsan İlişkileri” konulu sunum gerçekleştirmiştir.

  Pakform-Aibü-Seminer
  Pakform-Ercoskun


  Bolu milletvekili Sayın Ali Ercoşkun'un Ziyareti

  Bolu milletvekili Sayın Ali Ercoşkun, Pakform Plastik Ambalaj Sanayi ve Tic.A.Ş. gerçekleştirilen yatırımları yerinde gördü. Bu yatırımları için firma sahibi Sayın Zeynel Abidin UZUN’a teşekkür etti.


  InnoTeam Yarışması

  Doğu Marmara Kalkınma Ajansı “MARKA”, Sabancı Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen INNOTEAM Yarışmasında Boludan Pakform Plastik Ambalaj San. Tic. A.Ş. firması mentörlük hizmeti almaya hak kazandı.

  Pakform-İnooteam
  Pakform-Kosgeb


  KOSGEB Projesi

  Pakform Plastik Ambalaj San. Tic. A.Ş. “ Ambalaj Üretiminde Teknolojik Üstünlüğün Verimliliğe Rekabete Çevreye Yansıması…” konulu projesi Doğu Marmara Kalkınma Ajansı “MARKA” tarafından hibe ile ödüllendirilmiştir.


  TAİDER Toplantısı

  “TAİDER”, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği, Ülkemizdeki aile işletmelerinin ikinci, üçüncü ve dördüncü nesillere başarı ile taşınması konulu toplantısı, 08/10/2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Türk aile şirketlerinin ikinci, üçüncü ve dördüncü kuşaklara taşınması ile ilgili başarılı örneklere yer verildi.

  Pakform-Taider